Sunway Gandaria, Bandar Baru Bangi
Sunway Gandaria Jalan Medan Pb 2a, Bandar Baru Bangi, Selangor
RM 495,000
3
BT
2
BM
946
kps
RM 523
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sunway Gandaria
Sunway Gandaria Residence, Bandar Baru Bangi
Sunway Gandaria Residence, Bandar Baru Bangi
Price - RM495,000
DETAILS :
- Strata ready
- Facing : Masjid
- Leasehold (Bumi lot)
- Size : 946 sqft (type A)
- Bedrooms : 3
- Bathrooms : 2
- Parking : 2
- Kitchen cabinet
FACILITIES :
- 24hours security
Halim
0*****
Era Realtor Sdn Bhd.Ammeer
Price - RM495,000
DETAILS :
- Strata ready
- Facing : Masjid
- Leasehold (Bumi lot)
- Size : 946 sqft (type A)
- Bedrooms : 3
- Bathrooms : 2
- Parking : 2
- Kitchen cabinet
FACILITIES :
- 24hours security
Halim
0*****
Era Realtor Sdn Bhd.Ammeer
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 495,000.
Sunway Gandaria Jalan Medan Pb 2a, Bandar Baru Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 946 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.