Taman Sinaran, Balakong
Jalan Sinaran 2, Taman Sinaran, Balakong, Selangor
Negotiable
RM 135,000
3
BT
2
BM
747
kps
RM 181
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Sinaran
Cheapest! Taman Sinaran Apartment, Balakong
REOPEN
Price reduce 160k to 150k to 135k
CHEAPEST
For Sale - Taman Sinaran Apartment, Balakong
Asking Price: RM135,000 Only!
DETAILS:
- Low Medium Cost Apartment
- Leasehold | Bumi
- Blok H | Level 3 (G,1,2,3,4)
- Built Up: 747 sqft
- 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
- 1 Parking Lot Berbumbung
- Master Title boleh direct transfer
AMENITIES:
- Sekolah Kebangsaan Taming Jaya
- Kafa Integrasi Al-Ehsaniyah
- Surau Nurul Islamiah
- Amerin Mall
- Train Station Serdang
- MRT Station Batu 11 Cheras
- The Mines
CONNECTIVITY:
- Silk Highway
- Besraya Highway
- Grandsaga Highway
For more info or viewing session, please contact me:
Sr. Farhan Rafael - www.w*****
REN 47045
Team FARR PROPERTY
IQI REALTY
#ANUAR
Price reduce 160k to 150k to 135k
CHEAPEST
For Sale - Taman Sinaran Apartment, Balakong
Asking Price: RM135,000 Only!
DETAILS:
- Low Medium Cost Apartment
- Leasehold | Bumi
- Blok H | Level 3 (G,1,2,3,4)
- Built Up: 747 sqft
- 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
- 1 Parking Lot Berbumbung
- Master Title boleh direct transfer
AMENITIES:
- Sekolah Kebangsaan Taming Jaya
- Kafa Integrasi Al-Ehsaniyah
- Surau Nurul Islamiah
- Amerin Mall
- Train Station Serdang
- MRT Station Batu 11 Cheras
- The Mines
CONNECTIVITY:
- Silk Highway
- Besraya Highway
- Grandsaga Highway
For more info or viewing session, please contact me:
Sr. Farhan Rafael - www.w*****
REN 47045
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 135,000.