Silk Sky, Kampung Baru Balakong, Balakong
Jalan Kb 2/15 Jalan Kb 2/15, Kampung Baru Balakong, Balakong, Selangor
RM 360,000
3
BT
2
BM
1,087
kps
RM 331
psf
Tentang Silk Sky
Lelong - Silk Sky Residence, Seri Kembangan, Selangor
BANK LELONG
No. L20-03, Silk Sky, Jalan KB 2/15, Kampung Baharu Balakong, 43300 Seri Kembangan, Selangor
* Freehold
* Service Apartment
* Size: 1,087 sq.ft
* Auction Price: RM360,000.00 (MV: RM 450K)
* Date: 25th May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact: Lisa Azila | [pbnc]
HP: 0***** | WA: www.w*****
* Freehold
* Service Apartment
* Size: 1,087 sq.ft
* Auction Price: RM360,000.00 (MV: RM 450K)
* Date: 25th May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact: Lisa Azila | [pbnc]
HP: 0***** | WA: www.w*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Gym
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 360,000.
Jalan Kb 2/15 Jalan Kb 2/15, Kampung Baru Balakong, Balakong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,087 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.