Silk Sky, Kampung Baru Balakong, Balakong
Jalan Kb 2/15 Jalan Kb 2/15, Kampung Baru Balakong, Balakong, Selangor
RM 400,000
3
BT
2
BM
1,044
kps
RM 383
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Silk Sky
Silk Sky Residence, Balakong
- Y1069
- RM 400,000
- 1044 sqft
- 3 bedrooms 2 bathrooms
- 2 parking spaces
- Unfurnished
============================================================
For viewing appointments
Please contact or Whatsapp Law O 1*****
Soon Sheng Law
E TREND REALTY SDN BHD.
- RM 400,000
- 1044 sqft
- 3 bedrooms 2 bathrooms
- 2 parking spaces
- Unfurnished
For viewing appointments
Please contact or Whatsapp Law O 1*****
Soon Sheng Law
E TREND REALTY SDN BHD.
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Gym
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 400,000.
Jalan Kb 2/15 Jalan Kb 2/15, Kampung Baru Balakong, Balakong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,044 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.