Cheras Jaya Industrial Park, Balakong

Jalan CJ 1/1, Balakong, Selangor

RM 13,000,000

6

BM

32,963

kps (lantai)

RM 394.38

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang untuk dijual
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disiapkan pada 2000
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501396134

Tentang Cheras Jaya Industrial Park

Detached Factory for Sale in Cheras Jaya, Balakong Cheras

For Sale/Rent: Cheras Jaya, Balakong 3-storey Detached Factory.

Property Details :
- Category type: 3 Storey Detached Factory
- Land area: 15,489 sqft
- Built-up: 21,704 sqft (approved build-up with CCC, excluding extension)
***Total 32,963 sqft with extension on Ground, First and Second Floor and Roof Top pending approval.
- Power supply: 150Amp
- Ceiling height: -
Ground 25ft
First 15ft
Second 15ft
- Floor Loading: 3kN/m2
- Got CCC
- Tenure: Leasehold Until 2098 Years

--------------------------------------
-Sale Price: RM13mil
-Rental Price: RM65,000

1st Come 1st Serve
===============================
Welcome Make Appointment Viewing
===============================
Max Pek - Zero One Two2170611

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FOCUS ESTATE AGENCY SDN. BHD. [ E (1) 1751 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 13,000,000.
Jalan CJ 1/1, Balakong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 32,963 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FOCUS ESTATE AGENCY SDN. BHD. [ E (1) 1751 ]