Taman Arosa, Bakri
Jalan Haji Jaib, Taman Arosa, Bakri, Johor
Lihat ke Tawaran
RM 890,000
2
BT
3
BM
2,725
kps (tanah)
RM 326.61
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Arosa
Unique Resort Concept Semi-D with Loft Taman Arosa Muar For Sale
Single Storey Semi-D For Sale
Location: Taman Arosa, Jalan Haji Jaib
Tenure: Freehold
Land size: 2,725 sqft
Built-up: 32’ x 48’
Bedrooms: 2
Bathrooms: 3
• Quiet & peaceful environment
Selling Price: RM890,000
Eunice Lim (REN17988)
Contact: 0*****
THE ROOF REALTY SDN. BHD. E(1)1605/5
Location: Taman Arosa, Jalan Haji Jaib
Tenure: Freehold
Land size: 2,725 sqft
Built-up: 32’ x 48’
Bedrooms: 2
Bathrooms: 3
• Quiet & peaceful environment
Selling Price: RM890,000
Eunice Lim (REN17988)
Contact: 0*****
THE ROOF REALTY SDN. BHD. E(1)1605/5
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 890,000.
Jalan Haji Jaib, Taman Arosa, Bakri, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,536 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.