Single Storey Terrace Paya Terubong Jalan Rambai Fully Renovated Furnished, Paya Terubong, Ayer Itam

Paya Terubong, Ayer Itam, Penang

Boleh dirunding

RM 1,150,000

3

BT

2

BM

2,594

kps (tanah)

RM 443.33

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501014517
check-small-f
1,800 kps luas pelan lantai

Tentang Single Storey Terrace Paya Terubong Jalan Rambai Fully Renovated Furnished

Recently Renovated Single Storey Terrace House in Paya Terubong

*SINGLE STOREY TERRACE @ PAYA TERUBONG FOR SALE*
2594sf intermediate unit featuring a side compound.
3 bedrooms and 2 bathrooms.
Completely furnished and renovated.
Freehold property.
Asking price RM 1.3 million.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,150,000.
Paya Terubong, Ayer Itam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,800 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian