Asia Heights, Ayer Itam

Lorong Semarak Api 3, Ayer Itam, Penang

Boleh dirunding

RM 420,000

3

BT

2

BM

838

kps

RM 501.19

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 25 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500964956

Tentang Asia Heights

Available: 3 Bedroom Apartment in Lorong Semarak Api 3, Malaysia

Explore your perfect residence! This beautiful 3 bedroom, 2 bathroom apartment is now on the market and presents a roomy 838 sqft of cozy living space. Situated in the lively vicinity of Lorong Semarak Api 3, Malaysia, you will appreciate the accessibility of nearby facilities. Melody Kindyland Farlim (0.3 km) and D'monte Childcare & Development Centre (0.5 km) are wonderful selections for families. For shopping, Econsave Ayer Itam is conveniently located just 0.4 km away. The apartment boasts remarkable project amenities including a swimming pool, landscaped garden, and 24-hour security, ensuring a safe and pleasant living environment. Seize the opportunity to acquire this lovely apartment in a sought-after location. Reach out to us today to arrange a viewing and claim it as yours!
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

gym-o

Gim

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TODAY PROPERTIES [ E (3) 1080 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 420,000.
Lorong Semarak Api 3, Ayer Itam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 838 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TODAY PROPERTIES [ E (3) 1080 ]