1 Storey Terrace Sale Reservoir Garden, Ayer Itam, Reservoir Garden, Ayer Itam

Reservoir Garden, Ayer Itam, Penang

RM 700,000

3

BT

2

BM

1,949

kps (tanah)

RM 359

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501325245
check-small-f
1,200 kps luas pelan lantai

Tentang 1 Storey Terrace Sale Reservoir Garden, Ayer Itam

1 Storey Terrace Sale Reservoir Garden, Ayer Itam 1200sq Unfurnished

For Sale
1 Storey Terrace @ Reservoir Garden, Air Itam

Build Up: 1200
Land Area: 1949
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1+1
Furnishing: No
Renovating: No
Tenure : Freehold

Selling Price: RM 700K

Kindly contact Ashley 0***** to view actual units.

Welcome Landlord to list your units for RENT / SALE.
We have ready TENANT and BUYER.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 700,000.
Reservoir Garden, Ayer Itam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,200 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]