Seri Pilmoor, Ara Damansara
Ara Damansara, Selangor
RM 5,380,000
5+1
BT
6
BM
6,000
kps (tanah)
RM 897
psf (tanah)
Gambar
Tentang Seri Pilmoor
Freehold 3 Storey Bungalow
3 Storey Bungalow at Seri Pilmoor, Ara Damansara
• Land area: 6,000 sqft
• Built-up: 6,544 sqft
• 5 + 1 Bedrooms
• 6 Bathrooms
• Freehold
• Clubhouse facilities
• Greenery view
• Well maintained
• Asking Price: RM 5,380,000
Landed Property Specialist – Semi-D & Bungalow
Tropicana | Ara Damansara | Saujana | Kota Damansara
For more information or viewing arrangement, please contact:
Vincent Liaw
016-847_3577
Team Leader | Senior Real Estate Negotiator (PEA 3126)
Gather Properties Sdn Bhd
• Land area: 6,000 sqft
• Built-up: 6,544 sqft
• 5 + 1 Bedrooms
• 6 Bathrooms
• Freehold
• Clubhouse facilities
• Greenery view
• Well maintained
• Asking Price: RM 5,380,000
Landed Property Specialist – Semi-D & Bungalow
Tropicana | Ara Damansara | Saujana | Kota Damansara
Vincent Liaw
016-847_3577
Team Leader | Senior Real Estate Negotiator (PEA 3126)
Gather Properties Sdn Bhd
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,380,000.
Ara Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,544 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.