Oasis Damansara, Ara Damansara, Petaling Jaya, Ara Damansara

- Jalan Lapangan Terbang Sultan Abdul Aziz Shah, Petaling Jaya, Ara Damansara, Selangor

RM 430,000

2

BM

987

kps

RM 436

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for sale
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105910311
check-small-f
987 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 435.66 psf (lantai)
check-small-f
Belum disewa

Tentang Oasis Damansara, Ara Damansara

Office square office for sale below market

Office Square Office For Sale below market

- 987 sqft with bathroom
- With 3 rooms
- Partially Furnished
- Walking distance to Maybank, Affin Bank, CIMB
- Near to Lembah Subang and Ara Damansara LRT station
- A lot of restaurants around
- Easy to access Federal, NKVE, Federal
- Few units are available
-pictures illustration purposes only
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Wise Man Realty

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 430,000.
- Jalan Lapangan Terbang Sultan Abdul Aziz Shah, Petaling Jaya, Ara Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 987 kps.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Wise Man Realty

agency logo