NZX Commercial Centre Ara Damansara, Pju 1a, Ara Damansara
NZX Commercial Centre, Ara Damansara, Pju 1a, Ara Damansara, Selangor
RM 2,790,000
7,840
kps
RM 355.87
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang NZX Commercial Centre Ara Damansara
Negotiable for fast deal
NZX Commercial Centre Ara Damansara
-5 storey with Lift
-all fully tenanted
-Freehold
-Total Sq ft: 7840 sq ft
-The size is 24ft x 70ft, grd & 1st Flr 1,400sf, 2nd, 3rd and 4th flr 1.680sf each.
-Total Rental now: RM 11,500
-Fully paid up unit
-ROI: 5%
-Asking: RM 2.8M
NEGOTIABLE for FAST DEAL
-5 storey with Lift
-all fully tenanted
-Freehold
-Total Sq ft: 7840 sq ft
-Total Rental now: RM 11,500
-Fully paid up unit
-ROI: 5%
-Asking: RM 2.8M
NEGOTIABLE for FAST DEAL
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,790,000.
NZX Commercial Centre, Ara Damansara, Pju 1a, Ara Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,840 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.