Kelana Idaman, Taman Kelana Idaman, Ara Damansara

Jalan PJU 1a/4a Jalan PJU 1a/4a, Taman Kelana Idaman, Ara Damansara, Selangor

Boleh dirunding

RM 870,000

4

BT

3

BM

1,300

kps (tanah)

RM 669.23

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500894345
check-small-f
1,900 kps luas pelan lantai

Tentang Kelana Idaman

2 Storey Terrace House @ Pju Kelana Jaya For Sale!!

* Leasehold
* Land Area 1,300 sq.ft ( 20x65 )
* ⁠Built Up 1,900 sq.ft
* 4 Bedrooms 3 Bathrooms
* Extended front with fully covered car porch for 2 cars
* Extended back with wet and dry kitchen

Amenities :
5 minutes walk to Ara Damansara LRT station
5 minutes walk to Evolve Mall (nearest Jaya Grocer)
5 minutes drive to Paradigm Mall
5 minutes drive to Citta Mall
5 minutes drive to Kelana Jaya Medical Center
5 minutes drive to NKVE Subang (PLUS highway)

*Price Can Negotiate *
*****Contact Me Now O149O11349******

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 870,000.
Jalan PJU 1a/4a Jalan PJU 1a/4a, Taman Kelana Idaman, Ara Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,900 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]