D'aman Crimson, Taman Putra Damai, Ara Damansara

Jalan PJU 1A/41, Taman Putra Damai, Ara Damansara, Selangor

RM 370,000

3

BT

2

BM

845

kps

RM 437.87

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada Mei 2001
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200550505

Tentang D'aman Crimson

Crimson Partial unit for Sale

Crimson Partial unit for Sale

845 sq.ft (3 Bedrooms, 2 bathrooms)
Carpark: 1 unit

Welcome to call/whatsapp OIO-929-933O Jc Lee (REN31919)
for private viewing / further info

*We assist SPA & Loan Lawyer to facilitate your purchase
*Deposit is 100% refundable if loan rejected
*FREE loan eligibility checking (via whatapps)

DISCLAIMER
House & Road Number is not allow to shared to protect owner's and tenant's privacy. Appreciate your understanding and viewing appointment on actual unit is always welcome

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

AFORCE REALTY SDN BHD [ E (1) 2028 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 370,000.
Jalan PJU 1A/41, Taman Putra Damai, Ara Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 845 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

AFORCE REALTY SDN BHD [ E (1) 2028 ]