AraTre' Residences, Ara Damansara

Jalan PJU 1a/4a, Ara Damansara, Selangor

Boleh dirunding

RM 710,000

3

BT

2

BM

1,173

kps

RM 605.29

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2021
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500757890

Tentang AraTre' Residences

AraTre well-furnished unit in great condition available for Sale!

ARATRE RESIDENCES FOR RENT NOW
[PLS CALL/WHATSAPP LOO ZYANG 0***** FOR MORE INFO]

- 1173 SF
- 3 BEDROOM 2 BATHROOM
- 2 CAR PARK
- FULLY-FURNISHED
- VACANT NOW
- FIRST COME FIRST SERVE
- JUST BRING LUGGAGE AND DEPOSIT TO BOOK

[PLS CALL/WHATSAPP 0***** LOO ZYANG FOR MORE INFO]

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 710,000.
Jalan PJU 1a/4a, Ara Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,173 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian