Taman Zooview, Ampang Jaya, Ampang

Ampang Jaya, Ampang, Selangor

Negotiable

RM 820,000

4

BT

3

BM

2,657

kps (tanah)

RM 309

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501301658
check-small-f
2,100 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Zooview

Two Storey Taman Zooview, Kemensah

TAMAN ZOOVIEW KEMENSAH 2 STOREY TERRACE

Specifications:
Freehold
Land Area : 2,657 Sf
Built Up : 2,100 Sf Approx
Beds: 4
Baths: 3
Renovated
Extra Land

Amenities:
1.3km Klinik MyFamily
2.5km SK Hulu Kelang
2.6km SMK Seri Keramat
4.4km Zoo Negara
5.5km Melawati Mall

ASKING PRICE: RM 820K (NEGO)

CONTACT
AZMI
0*****
REN28053

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/11 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 820,000.
Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,100 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/11 ]