Taman Hill View, Ampang
taman sri ukay, taman hillview, ampang utama, ampang hilir, taman tar, taman u thant, the valley ttdi, ukay seraya, gaia 16, ukay perdana, kelab ukay, bukit antarabangsa, tijani ukay, taman melawati, nadayu melawati, the reserve, kemensah heights, Ampang, Selangor
Boleh dirunding
RM 7,900,000
6+1
BT
7
BM
21,000
kps (tanah)
RM 376.19
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Hill View, Ampang
2sty Huge Bungalow, with private pool, Big Garden, Guarded
2 storey BUNGALOW Taman Hillview SALE
Special List AMPANG & MELAWATI
OWNER are WELCOME to LIST
~ Good Deal
~ Renovated with Private Pool
~ FREEHOLD
~ land 21000+ sqf
~ built 8000 sqf
~ 6+1 bedroom 7 bathroom
~ Guarded
NEARBY SHOPPING MALL & HYPERMARKET
* AEON Setiawangsa, Ampang Point Shopping Center, Giant Hypermarket Hulu Kelang, AEON BIG, Wangsa Walk Mall Wangsa Maju, KLCC, Setapak Central, Near EDUCATIONAL
Easy ACCESSIBLES:
* KL City Center
* SUKE
* Exit MRR2 Highway
* DUKE Highway
* Elevated Highway
* PLUS Highway
* AKLEH
Welcome to Call or Whastapp : Calvin Tan 019987*9396
**********************************************************
**Banglo 2 Tingkat Taman Hillview Untuk Dijual**
******* Special List AMPANG & MELAWATI *******
****** OWNER dialu-alukan untuk LIST ******
~ Tawaran Menarik (Good Deal)
~ Renovated dengan Private Swimming Pool
~ FREEHOLD
~ Keluasan Tanah: 21,000+ sqft
~ Keluasan Binaan: 8,000 sqft
~ 6+1 Bilik Tidur | 7 Bilik Air
~ Kawasan Berpengawal (Guarded)
Pusat Membeli-belah & Hypermarket Berdekatan:
* SUKE
* MRR2
* DUKE Highway
* Elevated Highway
* PLUS Highway
* AKLEH
Hubungi / WhatsApp:
Calvin Tan 019987*9396
Special List AMPANG & MELAWATI
OWNER are WELCOME to LIST
~ Good Deal
~ Renovated with Private Pool
~ FREEHOLD
~ land 21000+ sqf
~ built 8000 sqf
~ 6+1 bedroom 7 bathroom
~ Guarded
NEARBY SHOPPING MALL & HYPERMARKET
Easy ACCESSIBLES:
* KL City Center
* SUKE
* Exit MRR2 Highway
* DUKE Highway
* Elevated Highway
* PLUS Highway
* AKLEH
Welcome to Call or Whastapp : Calvin Tan 019987*9396
**********************************************************
**Banglo 2 Tingkat Taman Hillview Untuk Dijual**
******* Special List AMPANG & MELAWATI *******
****** OWNER dialu-alukan untuk LIST ******
~ Tawaran Menarik (Good Deal)
~ Renovated dengan Private Swimming Pool
~ FREEHOLD
~ Keluasan Tanah: 21,000+ sqft
~ Keluasan Binaan: 8,000 sqft
~ 6+1 Bilik Tidur | 7 Bilik Air
~ Kawasan Berpengawal (Guarded)
Pusat Membeli-belah & Hypermarket Berdekatan:
* AEON Setiawangsa