Taman Bukit Indah, Bukit Indah, Ampang
Jalan Bukit Indah, Bukit Indah, Ampang, Selangor
Boleh dirunding
RM 1,300,000
8+1
BT
5
BM
2,618
kps (tanah)
RM 496.56
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Indah
Double Storey Terrace Taman Bukit Indah, Ampang Corner Unit
FOR SALE
CORNER LOT Double Storey Taman Bukit Indah, Ampang
===========
Price : RM 1.3mil Nego
===========
DETAILS:
- Leasehold Non bumi
(left 76 years)
- Build Up Area : 3000 sqft approx.
- Land Area : 2618 sqft
- 8+1 Bedrooms 5 bathrooms
- full extension + renovation about RM300k (ada majlis approval)
AMENITIES:
- Masjid Bukit Indah Ampang
- AEON Big Ampang
- Hospital Ampang
- Access to SUKE & AKLEH
ACCESSIBILITIES:
⁃ MRR2 Highway
⁃ SUKE Highway
⁃ DUKE Highway
⁃ AKLEH Highway
*NoCoA *ZHED
Kindly contact
Firdaus 0*****
REN 47837
Property owner are welcome to list
CORNER LOT Double Storey Taman Bukit Indah, Ampang
===========
Price : RM 1.3mil Nego
===========
DETAILS:
- Leasehold Non bumi
(left 76 years)
- Build Up Area : 3000 sqft approx.
- Land Area : 2618 sqft
- 8+1 Bedrooms 5 bathrooms
AMENITIES:
- Masjid Bukit Indah Ampang
- AEON Big Ampang
- Hospital Ampang
- Access to SUKE & AKLEH
ACCESSIBILITIES:
⁃ MRR2 Highway
⁃ SUKE Highway
⁃ DUKE Highway
⁃ AKLEH Highway
*NoCoA *ZHED
Kindly contact
Firdaus 0*****
REN 47837
Property owner are welcome to list
Kemudahan
Kipas siling
Lampu asas
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Kedai serbaneka
Taman permainan
Tempat letak kereta berbumbung
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,300,000.
Jalan Bukit Indah, Bukit Indah, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.