Taman Ampang Utama, Taman Ampang Utama, Ampang
Jalan Dagang 6, Taman Ampang Utama, Ampang, Selangor
View to Offer
RM 5,600,000
6
BT
6
BM
11,200
kps (tanah)
RM 500
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Ampang Utama
Two Storey Bungalow Available For Sale: Taman Ampang Utama
Size in sf: 11200 sqft
Rooms: 6
Baths: 6
Car Park: 4-6 Parking bays
Furnishing: Renovated, Designed & Built
Selling Price: RM 5,600,000
Remark: Facing South-East
LCS0001
Rooms: 6
Baths: 6
Car Park: 4-6 Parking bays
Furnishing: Renovated, Designed & Built
Selling Price: RM 5,600,000
Remark: Facing South-East
LCS0001
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,600,000.
Jalan Dagang 6, Taman Ampang Utama, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 11,200 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.