Sunway Montana, Taman Melawati, Ampang
Sunway Montana Courtyard Villa ,Taman Melawati,Ampang, Taman Melawati, Ampang, Kuala Lumpur
RM 1,680,000
4
BT
4
BM
2,700
kps (tanah)
RM 622.22
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sunway Montana
Best Deal Duplex Townhouse Sunway Montana Melawati Ampang
Owner Are Welcome To Listing
~~~~~~~~~~~~~~~
WTS
Sunway Montana Melawati Ampang
Duplex Townhouse
-Freehold
-Strata
-Built Up : 2700sqft
-Bedroom-4
-Bathroom -4
Asking Price : Rm1.68mil(Nego)
欢迎屋主委托
Serious Buyer Welcome For Viewing
PropNex Realty Sdn Bhd
Dlynie Ooi|MS REN 55840
~~~~~~~~~~~~~~~
WTS
Sunway Montana Melawati Ampang
Duplex Townhouse
-Freehold
-Strata
-Built Up : 2700sqft
-Bedroom-4
-Bathroom -4
Asking Price : Rm1.68mil(Nego)
欢迎屋主委托
Serious Buyer Welcome For Viewing
PropNex Realty Sdn Bhd
Dlynie Ooi|MS REN 55840
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,680,000.
Sunway Montana Courtyard Villa ,Taman Melawati,Ampang, Taman Melawati, Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,700 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.