Sierra Ukay, Sierra Ukay, Ampang

Sierra Ukay, Ampang, Selangor

RM 799,000

5

BT

3

BM

1,400

kps (tanah)

RM 571

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501238350
check-small-f
2,500 kps luas pelan lantai

Tentang Sierra Ukay

Fully Renovated with partially furnished unit in Ampang. Must view!

For Sale: Double Storey Terrace Sierra Ukay, Taman Sierra Ukay, Ampang Selangor

DETAILS:
- Type: 2 Storey Terrace (Intermediate)
- Leasehold Bumi (85 years left)
- Built up : 2,500 Sqft (Approx)
- Land Area : 1,400 Sqft (20x70)
- 4 + 1 Rooms 3 Bathrooms
- 24 Hours Security & Patroling
- Gated n Guarded Area
- Extra : Awning, Auto Gate, Plaster Ceiling, Kitchen Cabinet, Fully extend kitchen (Wet & Dry)
- Partially Furnished

NEARBY:
- AEON AU2

ACCESSIBILITY:
- MRR2 Highway
- AKLEH Highway
- SUKE Highway
- EKVE Highway

ASKING PRICE: RM 799,000

For viewing appointment please call:
Fatin | REN 54647
Landsworth Properties
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

LANDSWORTH PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1959 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 799,000.
Sierra Ukay, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,500 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

LANDSWORTH PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1959 ]