Sierra Ukay, Sierra Ukay, Ampang
Seksyen 6, Seksyen 5, Setapak, Wangsa Melawati, Andaman ukay, wangsa murni, Wangsa Perkasa, Taman Keramat, jalan au,Wangsa Budi, Wangsa Siaga, Wangsa Maju, taman permata, taman Melawati, taman Melati, taman ibukota, ukay bistari, taman kelab ukay,, Sierra Ukay, Ampang, Selangor
RM 820,000
4
BT
3
BM
1,400
kps (tanah)
RM 586
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sierra Ukay
Sierra Ukay @ Double storey @ Kitchen extended
Sierra Ukay
===================================
SELLING PRICE RM 820,000
===================================
UNIT DETAILS
Double storey terrace
Leasehold NON BUMI
Land size:20’x70’ (1400sqft)
4room,3bath
Kitchen extended
Partly furnished
Facing direction: south
Currently tenanted
Asking Price:RM820K
KINDLY CONTACT FOR VIEWING AND FURTHER INFO
INTEREST PLEASE WHATAPPS OI6/333/4379/
INTEREST PLEASE CALL OI6/333/4379/
wa.link/908q43
THANK AND HAVE A NICE DAY.
WELSON MOO
OI6/333/4379/
REN 56055
===================================
SELLING PRICE RM 820,000
===================================
UNIT DETAILS
Double storey terrace
Leasehold NON BUMI
Land size:20’x70’ (1400sqft)
4room,3bath
Kitchen extended
Partly furnished
Facing direction: south
Currently tenanted
Asking Price:RM820K
KINDLY CONTACT FOR VIEWING AND FURTHER INFO
INTEREST PLEASE WHATAPPS OI6/333/4379/
INTEREST PLEASE CALL OI6/333/4379/
wa.link/908q43
THANK AND HAVE A NICE DAY.
WELSON MOO
OI6/333/4379/
REN 56055
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 820,000.
Seksyen 6, Seksyen 5, Setapak, Wangsa Melawati, Andaman ukay, wangsa murni, Wangsa Perkasa, Taman Keramat, jalan au,Wangsa Budi, Wangsa Siaga, Wangsa Maju, taman permata, taman Melawati, taman Melati, taman ibukota, ukay bistari, taman kelab ukay,, Sierra Ukay, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,800 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.