Sering Ukay, Ampang

Jalan SU, Taman Sering Ukay, Ampang, Sering Ukay, Ampang, Selangor

RM 1,150,000

5

BT

5

BM

1,920

kps (tanah)

RM 599

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200553643
check-small-f
2,900 kps luas pelan lantai
check-small-f
1,920 kps luas tanah (80 kaki x 24 kaki)

Tentang hartanah ini

Superlink, 24x80, Spacious, Gated & Guarded, Renovated & Extended

## Contact Eddie Chan @ 012-22SS8S1 for recommendation and viewing appointment

Hightlights:
* Superlink
* Freehold
* Gated & Guarded
* Land-Size: 1,920 sqft (24x80)
* Built-Up: 2,900 sqft (approx)
* 5 Bedrooms 5 Bathrooms
* Renovated & Extended
* Many parking spaces
* Cheap Maintenance Fee

1.15mil nego ~

A few units available in the area!
Please contact Eddie Chan for further enquiries and viewing appointment. It'd be my pleasure to serve you.

Eddie Chan 012-22SS8S1 (Kindly sms/whatsapp if miss your call)

Welcome Owner to list your units for sell / rent

Eddie Chan
012-22S S8S1
PEA3157
Kemudahan
private-garden-o

Private garden

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

burger-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670/9 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,150,000.
Jalan SU, Taman Sering Ukay, Ampang, Sering Ukay, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,900 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670/9 ]

agency logo