Pandan Indah, Ampang

Pandan Indah, Ampang, Selangor

RM 300,000

2

BT

2

BM

660

kps

RM 455

check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200078649
check-small-f
660 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 454.55 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

Taman Lembah Maju @ Townhouse for Sales

Sales Below Market Price
Taman Lembah Maju-Townhouse
--------------------------------------
- Corner Lot
- 660 Sqft
- 2 Bedrooms and 2 Bathrooms
- Kitchen cabinet Set
- air-cond set
- Fully Extend
- Partly RENO
- 2 Car Parking lot
- Walking Distance Taman Lembah Maju School

Price - RM300,000
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/8 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 300,000.
Pandan Indah, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 660 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/8 ]