Ampang

Pandan Indah, Ampang, Selangor

RM 950,000

4,300

kps

RM 220.93

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman untuk dijual
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 31 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105588053
check-small-f
4,300 kps luas tanah
check-small-f
RM 220.93 psf (tanah)

Tentang hartanah ini

Ampang Residential Land for Sale Selangor (Q4871)

Pls Contact Jimmy Goh 0***** for listing (Q 4871)
Residential Land
Ampang

@ Land Area: 4,300 sf

- Jalan Pandan Indah

SALE: RM 950,000
(Banker & Lawyer Introduce If Needed)

Interested Please Enquiry :
Jimmy Goh 0*****
REN 15525
OWNER are Welcome to List With Us ! !

For more property please visit:
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1708 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 950,000.
Pandan Indah, Ampang, Selangor.
4,300 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1708 ]