Pandan Perdana, Shamelin, Pandan Indah, Pandan Jaya, Pandan Perdana, Ampang

Pandan Perdana, Ampang, Selangor

RM 1,150,000

2,400

kps

RM 479

check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107763487
check-small-f
2,400 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 479.17 psf (lantai)

Tentang Pandan Perdana, Shamelin, Pandan Indah, Pandan Jaya

Jalan Perdana 6/8, Pandan Perdana, Cheras

Jalan Perdana 6/8, Pandan Perdana, Cheras

Property Details:
- 2 storey shop for sale.
- Land size 20” x 80”
- Build up 2400sf
- Comes with lightings
- Suitable for warehouse, storage, car workshop,
office etc...
- Ground floor and mezzanine floor for sale
- Mature and busy area
- Easy access via MRR2
- Good for invest or own use
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FBS REALTY

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,150,000.
Pandan Perdana, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,400 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FBS REALTY