Pandan Mewah Heights, Ampang Jaya, Ampang
- Jalan Mewah Utama, Ampang Jaya, Ampang, Selangor
Negotiable
RM 298,000
3
BT
2
BM
960
kps
RM 310
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pandan Mewah Heights
Pandan Mewah Heights Adjacent to MCD Ampang Hospital
Pandan Mewah Height Mid Floor
- 960sf
- 3rooms 2bathrooms
- Asking RM298k
- Well-maintained unit
- Middle floor
- Basic Unit
- Convenient access to major highways
- Close to amenities
- Swimming pool
~ Immaculate & tidy unit
~ Within walking distance to MCD, Ampang Hospital, Primary & Secondary schools, etc.
~ Nearby conveniences include LRT Cempaka, banks, restaurants, mamak stalls, grocery stores, etc.
~ Easy access to MRR2, BESRAYA, AKLEH Highway
Terence 0*****
- 960sf
- 3rooms 2bathrooms
- Asking RM298k
~ Easy access to MRR2, BESRAYA, AKLEH Highway
Terence 0*****
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 298,000.
- Jalan Mewah Utama, Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 960 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.