Pandan Jaya, Ampang
Jalan Pandan, Pandan Jaya, Ampang, Selangor
Boleh dirunding
RM 475,000
3
BT
2
BM
700
kps (tanah)
RM 678.57
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pandan Jaya
Sangat murah, Facing open, Fully Extended, Good Condition & Well unit
Double Storey Terrace Pandan Jaya Ampang
-Facing Open
ASKING PRICE: RM 475,000
PROPERTY DETAILS:
- Leasehold / Non Bumi
- Land size : 700 sqft (14' x 50')
- Built up size : 1,000 sqft (approx)
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- Fully Extended
AMENITIES:
- Lotus Ampang
- Supermarket 99
- Masjid
- Bank
- Berdekatan Kedai Makan
- Mini Market
- Berdekatan Sekolah
ACCESSIBILITIES:
- Mrr2/Duke/Suke
- Near Maluri,cheras, pandan
For more info please contact:
Executive Team Leader
Shaziery Iskandar [REN59167]
IG : www.h*****
Link : www.h*****
Chat/Call : www.w*****
-Facing Open
ASKING PRICE: RM 475,000
PROPERTY DETAILS:
- Leasehold / Non Bumi
- Land size : 700 sqft (14' x 50')
- Built up size : 1,000 sqft (approx)
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- Fully Extended
AMENITIES:
- Lotus Ampang
- Supermarket 99
- Masjid
- Bank
- Berdekatan Kedai Makan
- Mini Market
- Berdekatan Sekolah
ACCESSIBILITIES:
- Mrr2/Duke/Suke
- Near Maluri,cheras, pandan
For more info please contact:
Executive Team Leader
Shaziery Iskandar [REN59167]
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 475,000.
Jalan Pandan, Pandan Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.