MRR2 Highway (0m). FREEHOLD Land Ampang. Next to Kuala Lumpur, Hospital, Mall, Ampang
Ampang, Selangor
Negotiable
RM 6,000,000
13,095
kps
RM 458.19
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang MRR2 Highway (0m). FREEHOLD Land Ampang. Next to Kuala Lumpur, Hospital, Mall
MRR2 Highway (0m). Fronting Highway. High Traffic Visibility. Freehold
Ampang MRR2 Highway
Commercial Land
Land area : 13,095 sqft
FREEHOLD
Commercial title
Excellent Connectivity
Facing MRR2 Highway (0m)
5 mins to LRT, Mall, Hospital etc.
AMENITIES
0m MRR2
900m AKLEH
950m Ampang Puteri Specialist Hospital
1.1km The Campus Ampang
1.5km Ampang Point Shopping
2.0km Gleneagles Hospital
2.4km Great Eastern Mall
2.6km LRT Ampang
2.9km HeroMarket
2.9km Raintree Club
3.0km KLCC Sports & Recreation Club
3.0km Embassy
3.1km Sungai Besi Highway
3.4km Royal Selangor Polo Club
3.5km Galaxy Ampang Mall
3.7km AEON MALL
4.4km Intermark Mall
(distances by road*)
Whatsapp NOW!
+6019
332 8267
Commercial Land
Land area : 13,095 sqft
FREEHOLD
Commercial title
Excellent Connectivity
Facing MRR2 Highway (0m)
5 mins to LRT, Mall, Hospital etc.
AMENITIES
0m MRR2
900m AKLEH
950m Ampang Puteri Specialist Hospital
1.1km The Campus Ampang
1.5km Ampang Point Shopping
2.0km Gleneagles Hospital
2.4km Great Eastern Mall
2.6km LRT Ampang
2.9km HeroMarket
2.9km Raintree Club
3.0km KLCC Sports & Recreation Club
3.0km Embassy
3.1km Sungai Besi Highway
3.4km Royal Selangor Polo Club
3.5km Galaxy Ampang Mall
3.7km AEON MALL
4.4km Intermark Mall
(distances by road*)
Whatsapp NOW!
+6019
332 8267
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Komersial ialah RM 6,000,000.
Ampang, Selangor.
13,095 kps.
Freehold.