Le Jardine Condominium, Pandan Indah, Ampang

Jalan Pandah Indah 26, Pandan Indah, Ampang, Selangor

Lihat ke Tawaran

RM 399,000

3

BT

2

BM

970

kps

RM 411.34

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2000
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500307138

Tentang Le Jardine Condominium

Well Kept Unit

Location: Le Jardine @ Pandan Indah, Cheras
Property Type: Condo, Fully Furnished
Bedroom: 2+1
Bathroom: 2
Built Up: 970sqft
Car Park: 1

VIEW TO BELIEVE!!

For More Info, Please Call/ Whatsapp
Helen 014-9.5.4 7685

Owner have unit can contact me as well
Buy | Sell | Rent | Commercial | Undercon | Land

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 399,000.
Jalan Pandah Indah 26, Pandan Indah, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 970 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]