Le Jardin Deluxe, Pandan Indah, Ampang

Jalan Pandan Indah 4/12, Pandan Indah, Ampang, Selangor

Boleh dirunding

RM 330,000

3

BT

2

BM

982

kps

RM 336.05

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501297308

Tentang Le Jardin Deluxe

Full Loan Le Jardine Deluxe Condominium, Pandan Indah Ampang

FOR SALE : Le Jardin Deluxe Condo Pandan Indah, Ampang

VIEW CANTIK + FLEXIBLE DEPOSIT

DETAILS PROPERTY
- 982 Sqft
- Leasehold & Bumi Lot
- 3 Bedroom & 2 Bathrooms
- Level 6 out of 9
- 1 Parking

- LRT Station Pandan Indah
- SMK Pandan Mewah, SJKC On Pong 2, USIM Kampus Pandan Indah
- Pantai Hospital Ampang, Ampang Hospital
- Dewan MPAJ Pandan Indah, Menara MPAJ, Balai Polis Pandan Indah
- Paragon Point

ACCESSIBILITY :
- BESRAYA Highway
- AKLEH Expressway
- SUKE Expressway
- MRR2

Asking Price : RM 330 000 (Negotiable)
.
.
MEGAT DANIAL
0*****
REN 50176

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

ESPRIT ESTATE AGENT SDN. BHD. [ E (1) 1448 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 330,000.
Jalan Pandan Indah 4/12, Pandan Indah, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 982 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

ESPRIT ESTATE AGENT SDN. BHD. [ E (1) 1448 ]