Le Jardin Deluxe, Pandan Indah, Ampang

Jalan Pandan Indah 4/12, Pandan Indah, Ampang, Selangor

Lihat ke Tawaran

RM 410,000

3

BT

2

BM

1,040

kps

RM 394.23

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500105142

Tentang Le Jardin Deluxe

Pandan Indah surrounding shop lots 3 room condo for sale

1040 sqft
3 bed + 2 bath
Lower floor
Corner Lots
1 Covered Parking Opposite Lift

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 410,000.
Jalan Pandan Indah 4/12, Pandan Indah, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,040 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian