Laman Oakleaf, Ampang Jaya, Ampang
8 Jalan 1/1 Laman Oakleaf, Ampang Jaya, Ampang, Selangor
Negotiable
RM 1,280,000
5
BT
4
BM
2,940
kps (tanah)
RM 435.37
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Laman Oakleaf
Most Affordable 2-Storey Semi D @ Laman Oakleaf
2 Storey Semi D Laman Oakleaf Extended Ampang Non Bumi Lot
Land size 2,940 Sf
Leasehold (Non Bumi)
Land Size 42 x 70 Sqft
2,400 Sqft Approx
5 Bedrooms
4 Bathrooms
ACCESS:
MRR2
DUKE
AKLEH
SUKE
EKVE
.
Asking Price : RM1,280,000 (Nego)
.
For more info or viewing session, please
contact me:
Land size 2,940 Sf
Leasehold (Non Bumi)
Land Size 42 x 70 Sqft
2,400 Sqft Approx
5 Bedrooms
4 Bathrooms
ACCESS:
MRR2
DUKE
AKLEH
SUKE
EKVE
.
Asking Price : RM1,280,000 (Nego)
.
For more info or viewing session, please
contact me:
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Jogging track
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,280,000.
8 Jalan 1/1 Laman Oakleaf, Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,400 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.