Kemensah Heights, Taman Melawati, Ampang
the reserve, nadayu melawati, tropika kemensah, rimba kemensah, 20 trees west, sunway rydgeway, tropika kemensah, taman melawati, bukit antarabangsa, taman sri ukay ukay heights, taman tar, tar villas, taman u thant, ampang hilir, the valley ttdi, Ampang, Selangor
Boleh dirunding
RM 7,990,000
6+1
BT
8
BM
20,000
kps (tanah)
RM 399.50
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kemensah Heights, Taman Melawati
2sty Bungalow, Renovated with Swimming Pool, 20000plus sqf land area
2 storey Kemensah Heights Bungalow For Sale
~ FREEHOLD
~ land 20000+ sqf
~ built 6100 sqf
~ 6+1 bedroom 8 bathroom
~ Renovated
~ with Swimming Pool
* KLCC
* International School of Kuala Lumpur (ISKL)
* primary and secondary school,
* private college, TAR College.
* National Zoo.
* Melawati Urban Square, KLSC II (Wangsa Maju), Jaya Jusco, Giant, Carrefour and Ampang Point
* private Ampang Puteri Specialist Hospital and Gleneagles Hospital.
Accessibility :
* MRR2, AKLEH, DUKE Highway
Welcome to Call or Whatsapp : Calvin Tan 019987*9396
**************************************************************
**Kemensah Heights|Banglo 2 Tingkat untuk DIJUAL**
~ Renovated unit
~ Dengan kolam renang
~ Keluasan tanah: 20000+ kaki persegi
~ Keluasan binaan: ±6,100 kaki persegi
~ 6+1 bilik tidur | 8 bilik air
~ Pegangan kekal (Freehold)
Kemudahan Berdekatan (Amenities):
* KLCC
* International School of Kuala Lumpur (ISKL)
* Sekolah rendah & menengah berhampiran
* Kolej swasta, TAR College
* Zoo Negara
* Melawati Urban Square, KLSC II (Wangsa Maju), Jaya Jusco, Giant, Carrefour, Ampang Point
* Ampang Puteri Specialist Hospital, Gleneagles Hospital
Akses Mudah (Accessibility):
* MRR2
* AKLEH
* DUKE Highway
Hubungi / WhatsApp:
Calvin Tan 019987*9396
~ FREEHOLD
~ land 20000+ sqf
~ built 6100 sqf
~ 6+1 bedroom 8 bathroom
~ Renovated
~ with Swimming Pool
* KLCC
* International School of Kuala Lumpur (ISKL)
* primary and secondary school,
* private college, TAR College.
* National Zoo.
Accessibility :
* MRR2, AKLEH, DUKE Highway
Welcome to Call or Whatsapp : Calvin Tan 019987*9396
**Kemensah Heights|Banglo 2 Tingkat untuk DIJUAL**
~ Renovated unit
~ Dengan kolam renang
~ Keluasan tanah: 20000+ kaki persegi
~ Keluasan binaan: ±6,100 kaki persegi
~ 6+1 bilik tidur | 8 bilik air
~ Pegangan kekal (Freehold)
Kemudahan Berdekatan (Amenities):
* KLCC
* International School of Kuala Lumpur (ISKL)
* Sekolah rendah & menengah berhampiran
* Kolej swasta, TAR College
* Zoo Negara