Delima J Apartment, Desa Pandan, Ampang

7, Jalan 5/76E, Desa Pandan, Ampang, Kuala Lumpur

RM 300,000

3

BT

2

BM

958

kps

RM 313.15

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500985646

Tentang Delima J Apartment

Delima J Apartment, Desa Pandan, Below Market Price, Rental Return 6%.

DELIMA J APARTMENT DESA PANDAN FOR SALE- RM 300k.

- 3 rooms, 2 bathrooms
- 958 sq ft
- Partially furnished
- First floor unit
- Move in condition
- Below market price
- Leasehold
- Located right next to G Residence
- Walking distance to shoplots.
- Rental return 6%

Facilities: Children playground, 24 hours security, gated & guarded community.

Accessibility:
- Jalan Ampang
- MRR2
- KESAS
- MEX Highway
- SPE

***OWNER WELCOME TO LIST***

Contact Jason 0***** (whatsapp if no answer)

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POWER HOME REALTY

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 300,000.
7, Jalan 5/76E, Desa Pandan, Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 958 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POWER HOME REALTY