Dataran De Palma, Ampang Jaya, Ampang
Jalan Selaman 1, Ampang Jaya, Ampang, Selangor
Negotiable
RM 4,800,000
10+
BM
7,792
kps
RM 616
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Dataran De Palma
Close To Ampang Point, Ideal For Investment With 5% Roi
Dataran De Palma Shop Office @ Ampang
Ideal for investment with 5% roi
FOR SALE : Intermediate 6 storey Shop Office
~ Located at Jalan Selaman 1
~ 7792 SF
~ Tenanted rental approximately RM 20,000
~ Close to Ampang Point
~ Leasehold
Asking : RM 4,800,000 negotiable
Please call / WhatsApp :
OI249I33I4 JC
OI25O3I935 Ms Lee
Ideal for investment with 5% roi
FOR SALE : Intermediate 6 storey Shop Office
~ Located at Jalan Selaman 1
~ 7792 SF
~ Tenanted rental approximately RM 20,000
~ Close to Ampang Point
~ Leasehold
Asking : RM 4,800,000 negotiable
Please call / WhatsApp :
OI249I33I4 JC
OI25O3I935 Ms Lee
Kemudahan
24-hour access
Bathroom
Cabinets
Emergency exit
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,800,000.
Jalan Selaman 1, Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,792 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.