D'suria Condominium, Ampang Jaya, Ampang

Jalan D'Suria Jalan D'suria, Ampang Jaya, Ampang, Selangor

RM 1,100,000

4+1

BT

6

BM

2,164

kps

RM 508.32

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107648942

Tentang D'suria Condominium

Dsuria condo ampang big garden unit

D’Suria condo
Ampang
Block B
High floor
With big private garden
2164sf
4+1 rooms 6 bath
4 car park
Selling 1.1m nego
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

private-garden-o

Taman peribadi

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM Realty Sdn. Bhd. (Pandan Perdana)

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,100,000.
Jalan D'Suria Jalan D'suria, Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,164 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM Realty Sdn. Bhd. (Pandan Perdana)