Bungalow house @ Ampang, KL, Desa Pahlawan, Ampang
Desa Pahlawan, Ampang, Kuala Lumpur
RM 7,500,000
5
BT
3
BM
11,448
kps (tanah)
RM 655
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bungalow house @ Ampang, KL
Message for appointment to view
Rental: RM13,000 / Sale: RM7,500,000
Contact: Yang 012, 662, 1970
Bungalow house @ Ampang
- Freehold
- Two-storey bungalow with spacious land
- Land area: 11,448 square feet
- Built-up area: 2,608 square feet (Ground: 1,336sf, Ancillary: 1,396sf, First: 1,272sf)
- 5 rooms 3 bathrooms
Feel free to reach out via WhatsApp for any inquiries or discussions.
YANG
012, 662 1970
Contact: Yang 012, 662, 1970
Bungalow house @ Ampang
- Freehold
- Two-storey bungalow with spacious land
- Land area: 11,448 square feet
- 5 rooms 3 bathrooms
YANG
012, 662 1970
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,500,000.
Desa Pahlawan, Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,608 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.