Baiduri, Desa Pandan, Ampang

Jalan 6/76D, Desa Pandan, Ampang, Kuala Lumpur

RM 340,000

3

BT

2

BM

947

kps

RM 359.03

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2000
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500990128

Tentang Baiduri

Well-maintained and tidy unit up for sale

Name : Baiduri Apartments Desa Pandan KL
Size : 947sq ft (88sq m)
Price : RM330

Room/Bath/Carpark :
3 Rooms, 2Bath,
1 Carpark

Fully renovated

Furnishing Item :

Kitchen cabinet bedroom cabinet

Remark : Vacant immediately -yes

Welcome contact 016.333.8394 Kristen for viewing
Kemudahan
security-access-control-o

Kawalan keselamatan

Kemudahan bersama
burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

asterisk-o

Taska

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 340,000.
Jalan 6/76D, Desa Pandan, Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 947 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian