Ampang Boulevard, Ampang Jaya, Ampang

Jalan Air Bukit, Ampang Jaya, Ampang, Selangor

RM 350,000

3

BT

2

BM

888

kps

RM 394.14

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2008
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500976260

Tentang Ampang Boulevard

Cheapest Ampang Boulevard Condominium, Ampang

FOR SALE : Ampang Boulevard Condominium, Ampang, Selangor

[CHEAPEST + 2 PARKING + BELOW MV + FLEXIBLE DEPOSIT + SEMI FURNISHED]

DETAILS
=======
• Type: Condominium
• Built Up: 888 sq ft
• Tenure: Leasehold, Bumi Lot
• 3 bedrooms, 2 bathrooms
• 2 covered car park (very near to Lift)
• Semi-Furnished (Kitchen Cabinet, Gas Stove, Refrigerator, Washing Machine, Aircond, Water Heater), Balcony, Yard
• Maintenance Fee: RM185 per month
• Facilities: 24-hours security, Gated Guarded, Swimming Pool, Gymnasium, Basketball Court, Playground
• Accessibilities: MRR2, AKLEH, Jalan Ampang, LRT Ampang

============================
Asking Price: RM350,000
============================

MEGAT DANIAL
0*****
REN 50176

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

ESPRIT ESTATE AGENT SDN. BHD. [ E (1) 1448 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 350,000.
Jalan Air Bukit, Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 888 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

ESPRIT ESTATE AGENT SDN. BHD. [ E (1) 1448 ]

agency logo