28 Boulevard, Pandan Perdana, Ampang
Jalan Perdana 3/10, Pandan Perdana, Ampang, Selangor
RM 450,000
2
BT
2
BM
775
kps
RM 581
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 28 Boulevard
Ibid Auction Property 28 Boulevard Pandan Perdana Cheras Auction
28 Boulevard @ Pandan Perdana, Cheras
Reserve Price : RM 450,000
Market Price : RM 550,000
Auction Date: 11 May 2026
Auction Property Address :
B-43-01, 28 Boulevard,
Jalan Perdana 3/10, Pandan Perdana,
55300 Kuala Lumpur
Auction Property Location
www.h*****
1st Auction RM 450,000 11 May 2026
2 Bedrooms / 2 Bathrooms
Land Size : 775sf
Leasehold
Non Bumi Lot
Ibid Auction Property / Ibid Property Consultancy
Alan Tang 012
2929
719
阿伦 Tang 012
2929
719
WhatsApp
Https:// www.w*****
***Registration is Free Of Charge (FOC) !!!
Reserve Price : RM 450,000
Market Price : RM 550,000
Auction Date: 11 May 2026
Auction Property Address :
B-43-01, 28 Boulevard,
Jalan Perdana 3/10, Pandan Perdana,
55300 Kuala Lumpur
Auction Property Location
www.h*****
1st Auction RM 450,000 11 May 2026
2 Bedrooms / 2 Bathrooms
Land Size : 775sf
Leasehold
Non Bumi Lot
Ibid Auction Property / Ibid Property Consultancy
Alan Tang 012
2929
719
阿伦 Tang 012
2929
719
Https:// www.w*****
***Registration is Free Of Charge (FOC) !!!
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Jalan Perdana 3/10, Pandan Perdana, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 775 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.