20Trees West, Ampang Jaya, Ampang

Taman Melawati, Ampang Jaya, Ampang, Selangor

RM 3,200,000

6

BT

7

BM

6,425

kps (tanah)

RM 498.05

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2012
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501378227

Tentang 20Trees West

3 Storey Bungalow 20 Trees West Taman Melawati Ampang

#NOCOA
BUNGALOW 3 STOREY 20 TREES WEST, TAMAN MELAWATI

Spacious Luxurious Living
Private Pool & Beautifully Landscaped Garden
Secluded with Lush Green Surroundings

==========================
ASKING PRICE : RM 3,200,000
=========================

Property Details
=============
- 6 Bedrooms 7 Bathrooms
- Built-up Area: 5,150 sq ft
- Land Area: 6,425 sq ft
- Freehold; Non-bumi lot
- Expansive gardens and personal swimming pools
- Gated residential community with 24-hour security
- Conveniently located near shopping malls (Melawati Mall, Wangsa Walk), international schools, medical facilities, and major expressways (DUKE, MRR2).
- Perfect for large families or multi-generational living.

Contact:
0*****
Adibah
REN33467

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,200,000.
Taman Melawati, Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,150 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian