20Trees West, Ampang Jaya, Ampang

Taman Melawati, Ampang Jaya, Ampang, Selangor

Boleh dirunding

RM 4,100,000

6

BT

7

BM

5,200

kps (tanah)

RM 788.46

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2012
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501251809

Tentang 20Trees West

Upgraded 3 Storey Bungalow 20 Trees West Taman Melawati KL For Sale

WTS | For Sale

3 Storey Upgraded Bungalow 20 Trees West, Taman Melawati KL

Stock & Barrel

Asking Price RM4.1 Mil (nego)

Details
- Land Area 5,200 Sqft
- Built Up Area 6,450Sqft
- 6+1 Rooms
- 7 Bathrooms
- Freehold
- Non Bumi Lot
- Private Pool
- Gated & Guarded
- Clubhouse Facilities
- Maintenance fee = RM911
- Fully Renovated & Extended

For viewing and appointment, please do not hesitate to contact:

Omar Hamid (REN 03860)
0*****
Real Estate Negotiator
AFZ REALTY SDN BHD
Kemudahan
garage-2-o

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AFZ REALTY SDN BHD [ E (1) 0094 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,100,000.
Taman Melawati, Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,450 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AFZ REALTY SDN BHD [ E (1) 0094 ]