20 Trees West, Taman Melawati, Ampang
sunway montana, riverview kemensah, 16 quartz, sunway rydgeway, taman melawati, nadayu melawati, emery kemensah, tropika kemensah, kemensah heights, ampang, tijani ukay, the valley ttdi, villa sri ukay, ukay perdana, sierra hijauan, sering ukay, Ampang, Selangor
Boleh dirunding
RM 3,950,000
6+1
BT
7
BM
4,973
kps (tanah)
RM 794.29
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang 20 Trees West, Taman Melawati
3 storey Bungalow, Good Condition. Gate n Guarded
3 storey Bungalow 20 trees west for SALE
~ Good Condition
~ privated Swimming Pool
~ freehold
~ land 4973 sqf
~ built 6441 sqf
~ 6+1 bedroom 7 bathroom
~ Gate and guarded
~ Few Unit here available
AMENITIES
* KLCC
* International School of Kuala Lumpur (ISKL)
* primary and secondary school,
* private college, TAR College.
* National Zoo.
* Melawati Urban Square, KLSC II (Wangsa Maju), Jaya Jusco, Giant, Carrefour and Ampang Point
* private Ampang Puteri Specialist Hospital and Gleneagles Hospital.
Accessibility :
* MRR2, AKLEH, DUKE Highway
Welcome to Call or Whatsapp : Calvin Tan 019987*9396
************************************************************
**20 Trees West|Banglo 3 Tingkat untuk DIJUAL**
~ Good Condition
~ Kolam renang peribadi (Private Swimming Pool)
~ Pegangan kekal (Freehold)
~ Keluasan tanah: 4,973 kaki persegi
~ Keluasan binaan: 6,441 kaki persegi
~ 6+1 bilik tidur | 7 bilik air
~ Komuniti berpagar & berpengawal (Gated & Guarded)
~ ada few unit ka area sini available
Kemudahan Berdekatan (Amenities)
* KLCC
* International School of Kuala Lumpur (ISKL)
* Sekolah rendah & menengah berhampiran
* Kolej swasta, TAR College
* Zoo Negara
* Melawati Urban Square, KLSC II (Wangsa Maju), Jaya Jusco, Giant, Carrefour, Ampang Point
* Ampang Puteri Specialist Hospital, Gleneagles Hospital
Akses Mudah (Accessibility):
* MRR2
* AKLEH
* DUKE Highway
Hubungi / WhatsApp:
Calvin Tan – 019987*9396
~ Good Condition
~ privated Swimming Pool
~ freehold
~ land 4973 sqf
~ built 6441 sqf
~ 6+1 bedroom 7 bathroom
~ Gate and guarded
~ Few Unit here available
AMENITIES
* KLCC
* International School of Kuala Lumpur (ISKL)
* primary and secondary school,
* private college, TAR College.
* National Zoo.
Accessibility :
* MRR2, AKLEH, DUKE Highway
Welcome to Call or Whatsapp : Calvin Tan 019987*9396
**20 Trees West|Banglo 3 Tingkat untuk DIJUAL**
~ Good Condition
~ Kolam renang peribadi (Private Swimming Pool)
~ Pegangan kekal (Freehold)
~ Keluasan tanah: 4,973 kaki persegi
~ Keluasan binaan: 6,441 kaki persegi
~ 6+1 bilik tidur | 7 bilik air
~ Komuniti berpagar & berpengawal (Gated & Guarded)