2 Storey House at Pandan Jaya, Taman Pandan Jaya, Ampang

Taman Pandan Jaya, Ampang, Kuala Lumpur

RM 930,000

3

BT

3

BM

2,044

kps (tanah)

RM 455

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501271780
check-small-f
2,044 kps luas pelan lantai

Tentang 2 Storey House at Pandan Jaya

2 Storey House Corner Lot at Pandan Jaya

2 Storey House Corner Lot at Pandan Jaya

Sqft/land size: 2044
Bed&bath&cp: 3R3B2CP
Furnish: Partly Furnished
Lease/freehold: Leasehold
Strata/master: Individual
Tenanted/Vacant: Tenanted
Bumi/Non: Non-Bumi
Selling price: 930k
Code: #Y1570

WELCOME OWNER AND BUYER TO LIST
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 930,000.
Taman Pandan Jaya, Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,044 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian