Taman Gunung Challi, Alor Setar
Taman Gunung Challi, Alor Setar, Kedah
RM 974,000
4
BT
5
BM
2,845
kps (tanah)
RM 342
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
New House, Taman Gunung Challi, Near to Smjk Keat Hwa & Simpang Kuala
*
0*****
*
FOR SALE
2 Storey Semi D (New House)
- Located at Taman Gunung Challi, Alor Setar
- Freehold
- Non Bumi
- 4 Bedrooms | 5 Bathrooms
- Built Up Size : 26x43 sqft (Per Floor)
- Land Size : 2,845 sqft
* New Project
* Few Units Are Available
# Near to SMJK Keat Hwa & Simpang Kuala
For more details or viewing arrangement, kindly contact/ whatsapp
0***** (Jayden)
Whatsapp Wechat
Welcome Owner Listing
(Buy/ Sell/ Rent)
House Shop Land Warehouse
FOR SALE
2 Storey Semi D (New House)
- Located at Taman Gunung Challi, Alor Setar
- Freehold
- Non Bumi
- 4 Bedrooms | 5 Bathrooms
- Built Up Size : 26x43 sqft (Per Floor)
- Land Size : 2,845 sqft
* New Project
* Few Units Are Available
# Near to SMJK Keat Hwa & Simpang Kuala
0***** (Jayden)
Whatsapp Wechat
Welcome Owner Listing
(Buy/ Sell/ Rent)
House Shop Land Warehouse
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 974,000.
Taman Gunung Challi, Alor Setar, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 2,236 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.