D'Aman Residence, Taman Tunku Habsah, Alor Setar

Taman Tunku Habsah, Alor Setar, Kedah

RM 450,000

3

BT

2

BM

1,000

kps

RM 450

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501333958
check-small-f
1,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 450.00 psf (lantai)

Tentang D'Aman Residence

D'Aman Residence Condominium, Central Alor Setar

FOR SALE - D'Aman Residence Condominium

Location: Jalan Mahkota, Taman Tunku Habsah, 05100 Alor Setar

- Freehold
- Non Bumi Lot
- Fully Furnished
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- Build Up Size: 1,000 sqft
- 2 Car Parks

# Just 3-5 minutes away from Aman Central Mall, dining options, educational institutions, banks, hospitals, and more!!

Feel free to reach out for further information or schedule a viewing via Whatsapp or call.
REN 81089

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Taman Tunku Habsah, Alor Setar, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian