Pelindung Heights
Maklumat hartanah
Senarai Rumah
Harga bermula
RM 1,170,415Sewa bulanan bermula
RM 3,000Maklumat bangunan
| Bangunan | # Tingkat | # Unit |
|---|---|---|
| Building @ Pelindung Heights | 2 | 12 |
Soalan Lazim mengenai Pelindung Heights
Berdasarkan data kami, Pelindung Heights merupakan sebuah rumah banglo pegangan bebas terletak di Kuantan, Pahang.
Berdasarkan senarai tersedia, Pelindung Heights bermula RM 1,170,415 untuk dijual dan bermula RM 3,000 untuk disewa.
Unit di Pelindung Heights bermula dari 2341 kps dengan 4 bilik tidur dan 5 bilik air.
Pelindung Heights di Kuantan adalah sebuah pembangunan rumah banglo oleh UDA Holdings Berhad.
Pelindung Heights mempunyai sejumlah 12 unit.
Temui lebih banyak hartanah di Pelindung Heights
Jika anda suka projek ini, terokai carian berkaitan
Banglo untuk Dijual di Pelindung Heights
Lebihkan PaparanInstitusi Pendidikan & Sekolah Berhampiran
Senarai Rumah
Harga bermula
RM 1,170,415Sewa bulanan bermula
RM 3,000Senarai Rumah








