Khaya Residences

Jalan Bangsar, 59200, Kuala Lumpur

Residensi Servis
Lihat peta
Residensi Servis

Maklumat hartanah

buildings-o

Residensi Servis

new-project-o

Dibangunkan oleh BAYU MANTAP SDN. BHD.

calendar-time-o

Pegangan Pajakan

calendar-check-o

Siap pada 2029

hashtag-o

795 jumlah unit

lift-o

61 tingkat

Senarai Rumah

Harga bermula

RM 560,000

Sewa bulanan bermula

-


Fasiliti & kemudahan projek

parking-o

Parkir


Maklumat bangunan

Bangunan# Tingkat# Unit
Building @ Khaya Residences61795






Soalan Lazim mengenai Khaya Residences

Berdasarkan data kami, Khaya Residences merupakan sebuah residensi servis pegangan pajakan terletak di Bangsar, Kuala Lumpur.
Berdasarkan senarai tersedia, Khaya Residences bermula RM 560,000 untuk dijual.
Unit di Khaya Residences dengan 2 bilik tidur dan 1 bilik air.
Khaya Residences di Bangsar adalah sebuah pembangunan residensi servis oleh BAYU MANTAP SDN. BHD..
Khaya Residences mempunyai sejumlah 795 unit.
Senarai Rumah

Harga bermula

RM 560,000

Sewa bulanan bermula

-
Senarai Rumah