Arista @ Taman Gaya

Pelan Lantai

Paparan Peta
Maklumat hartanah
Senarai Rumah
Harga bermula
RM 1,880,000Sewa bulanan bermula
-Maklumat bangunan
| Bangunan | # Tingkat | # Unit |
|---|---|---|
| Building 1 @ Jalan Kota Tinggi ,Taman Daiman Jaya (Precinct 4A3),Kota Tinggi, Johor, 81900 | N/A | 32 |
Soalan Lazim mengenai Arista @ Taman Gaya
Berdasarkan data kami, Arista @ Taman Gaya merupakan sebuah rumah kluster pegangan bebas terletak di Kota Tinggi, Johor.
Berdasarkan senarai tersedia, Arista @ Taman Gaya bermula RM 1,880,000 untuk dijual.
Unit di Arista @ Taman Gaya bermula dari 3603 kps dengan 5 bilik tidur dan 4 bilik air.
Arista @ Taman Gaya di Kota Tinggi adalah sebuah pembangunan rumah kluster oleh Daiman Development.
Arista @ Taman Gaya mempunyai sejumlah 32 unit.
Temui lebih banyak hartanah di Kota Tinggi
Jika anda suka projek ini, terokai carian berkaitan
Rumah Kluster untuk Dijual di Kota Tinggi
Institusi Pendidikan & Sekolah Berhampiran
Senarai Rumah
Harga bermula
RM 1,880,000Sewa bulanan bermula
-Senarai Rumah
